РУС | УКР | EN | DEПритулок

Притулок / Наш будень


Відео-екскурсія по Гостомельському притулку

 

детальніше

Притулок очима іноземних гостей

 

Приблизний бюджет на місяць

 

Розрахунок бюджету на місяць для Гостомельського притулку (за станом на вересень 2008 один долар дорівнює 4,80 грн).

стаття витрати у долл. у грн. примітка

детальніше

Про Притулок

 

Вид на притулок з сусідньої силосної вежі

Усе тут просто, без розкошів. Створений 2000 року на місці занедбаного корівника, притулок зовні зберіг побут українського села – за браком коштів та відсутністю комунікацій (притулок розташований

детальніше

Панорамні фотографії притулку

 
детальніше

Мешканці притулку – Рябка

 

Волонтери, що відвідують гостомельський Притулок для бездомних тварин, часто привозять з собою фотографії підопічних, які потім публікуються на нашому сайті. Рябку знали все, але ніхто не насмілювався її сфотографувати. Тільки короткі повідомлення на форумі, скупі відгомони душевних бурь:

детальніше

Життя у Притулку

 

Ася Вільгельмівна Серпінська, засновник та головний «двигун» Притулку, поміняла місце свого проживання. Разом зі своїм чоловіком Валерієм Миколайовичем Шматком вона переселилась поближче до своїх хвостатих підопічних. Тут вже давно були створені досить нормальні кімнати для постійного проживання персоналу.

детальніше

Волонтерська робота в Притулку – кращі ліки для душі

 

У одну з минулих неділь члени координаційної ради Київського товариства захисту тварин Ірина Геращенко й Анжеліка Комарова відвідали Притулок для тварин в Гостомеле. Яким вони побачили Притулок і що їм вдалося зробити за день – розповідають вони самі.

Анжеліка КОМАРОВА:

 
детальніше